O nas

Sklep ZooPlaneta.pl - pomysł

Od początku powstawania sklepu zoologicznego ZooPlaneta.pl myśleliśmy tylko o tych rzeczach - "Jak dać klientowi największy wybór produktów, w przystępnych cenach, przy szybkiej dostawie oraz nie pozwolić mu się nudzić i błądzić w swoich wyborach". Dlatego też stworzyliśmy najnowocześniejszy zoologiczny sklep internetowy, z szerokim asortymentem, ale dodaliśmy też takie działy jak Konkursy, Świat Inspiracji oraz serwis z poradami Zwierzakopedia.pl 

Istniejemy naprawde :). Nasza firma i magazyn zlokalizowane są we Wrocławiu. Mamy tutaj ponad 10 000 produktów gotowych do wysyłki w 24h. Zapraszamy również klientów do naszego sklepu zoologicznego we Wrocławiu.

 

Jak to się zaczęło ?

Aby odpowiedzieć na to pytanie należy cofnąć się do roku 2008 kiedy pan Olaf i pan Tomasz (założyciele), zobaczyli potencjał w branży zoologicznej. Pan Olaf miał pomysł i odwagę zainwestować, pan Tomasz miał umiejętności i doświadczenie. 

Początki były trudne, nasz sklep internetowy powstawał ponad rok czasu. A dzisiaj? Jesteśmy dumni z naszych początków, pamiętamy o początkach i pierwszej motywacji, działamy i rozwijamy się, a nawet planujemy rozwój na inne rynki Europy.

Wybór nazwy sklepu skierowany był na to aby klient w łatwy sposób mógł zapamiętać naszą markę :) 

 

Nasza filozofia

Profesjonalna porada

Nasz asortyment to kilkanaście tysięcy produktów, wiemy co to znaczy wybrać coś odpowiedniego do potrzeb, ale my też kiedyś zaczynaliśmy przygodę z zoologią i wiemy jakie problemy mogą się pojawić przy wyborze odpowiedniego produktu.

Dlatego staramy się pomagać jak najlepiej przez telefon i maila oraz doradzać na naszym serwisie Zwierzakopedia.pl

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt drogą mailową lub telefoniczną.

 

 

Pozdrawiamy
zespół ZooPlaneta.pl 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl