Kong mysz sztruksowa wypełniana kocimiętką

Opis

Kong mysz sztruksowa wypełniana kocimiętką

Zabawka dla kota myszka z kocimiętką została wykonana z lawendowego sztruksu a uszy , nos ,ogon i łapki z kontrastującego beżowego materiału.

Ta mała myszka potrafi skoncentrować niepodzielną uwagę zwierzęcia i sprawi że polowanie będzie wyjątkowo ekscytujące.

 

Zabawa pomaga psom wyzwolić nadmiar energii, jest konieczna dla ich prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego, gdyż psy stają się sfrustrowane kiedy ich naturalne instynkty, takie jak ciekawość, pogoń za zdobyczą, zdobywanie jedzenia, gryzienie, szarpanie, itp., są tłumione. Często pomiędzy tym co pies chce zrobić instynktownie, a tym czego od niego oczekujemy zachodzi naturalny konflikt, jednak zamiast walczyć z instynktownymi potrzebami psa lub karać go za coś, co jest dla niego naturalne możesz zapewnić mu zdrową zabawę, która wyzwoli nadmiar energii i będzie trzymać psa z dala od kłopotów - zaufaj zabawkom KONG. Zabawy takie jak zdobywanie, szarpanie czy gonienie za czymś spełnią nie tylko naturalne potrzeby psa, ale także wzmocnią więź pomiędzy psem a jego opiekunem. Zabawa jest niezwykle ważna, stymuluje rozwój psychiczny psa, zapobiega nudzie, lękowi przed samotnością i innym problemom zachowawczym. Zabawki KONG zajmą Twojego psa na długie godziny.

Podstawowymi zabawkami Kong są gumowe gryzaki, które można nadziewać przysmakami. Nieregularne kształy sprawiają, że zabawki toczą się w ciekawy sposób, a ukryte wewnątrz przysmaki nie łatwo psu wydobyć. Kongi polecane są przez lekarzy weterynarii oraz behawiorystów - dostarczenie psu zabawki wypełnionej smakołykami jest dobrym sposobem na odciągnięcie uwagi zwierzęcia od niepożądanych, destruktywnych zachowań, a także pozwala przyzwyczaić zwierzę np. do pozostawania samemu w domu.

Każda gumowa zabawka Kong wytworzona jest z naturalnego kauczuku, może być myta w zmywarce, mrożona w zamrażarce, czy podgrzewana w mikrofalówce np. z kawałkiem sera. Szeroka gama tych wspaniałych zabawek pozwala na dopasowanie kształtu i rodzaju do każdego psa lub kota.

Opinie (0)

Dla stałych klientów

Akcja miesiąca

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl