Kong tennis pals lamb large

Opis

Kong tennis pals lamb large

Zabawka KONG Tennis Pals łączy w sobie dwie klasyczne i ulubione przez psy zabawki: piłkę tenisową oraz gumową zabawkę, ponadto ma dobrze rozpoznawalny przez psy i wygodny do noszenia w pysku kształt. Idealna do zabawy na świeżym powietrzu, do rzucania i aportowania - dzięki jaskrawym kolorom jest dobrze widoczna i nie zgubi się w trawie. Piłka czyni zabawkę jeszcze bardziej atrakcyjną dla psa i skłania go do zabawy.

Zabawka jest trwała, a piłka pokryta filcem, który nie ściera zębów psa, w przeciwieństwie do materiału z którego wykonuje się standardowe piłeczki tenisowe.

 

 

 

Zabawki KONG są z dumą produkowane w USA przez ludzi, którzy znają i kochają psy. KONG wyznacza standardy dla bezpiecznych i trwałych zabawek od ponad 36 lat - ich jakość i wytrzymałość jest legendarna.

Zabawa pomaga psom wyzwolić nadmiar energii, jest konieczna dla ich prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego, gdyż psy stają się sfrustrowane kiedy ich naturalne instynkty, takie jak ciekawość, pogoń za zdobyczą, zdobywanie jedzenia, gryzienie, szarpanie, itp., są tłumione. Często pomiędzy tym co pies chce zrobić instynktownie, a tym czego od niego oczekujemy zachodzi naturalny konflikt, jednak zamiast walczyć z instynktownymi potrzebami psa lub karać go za coś, co jest dla niego naturalne możesz zapewnić mu zdrową zabawę, która wyzwoli nadmiar energii i będzie trzymać psa z dala od kłopotów - zaufaj zabawkom KONG. Zabawy takie jak zdobywanie, szarpanie czy gonienie za czymś spełnią nie tylko naturalne potrzeby psa, ale także wzmocnią więź pomiędzy psem a jego opiekunem. Zabawa jest niezwykle ważna, stymuluje rozwój psychiczny psa, zapobiega nudzie, lękowi przed samotnością i innym problemom zachowawczym. Zabawki KONG zajmą Twojego psa na długie godziny.

Podstawowymi zabawkami Kong są gumowe gryzaki, które można nadziewać przysmakami. Nieregularne kształy sprawiają, że zabawki toczą się w ciekawy sposób, a ukryte wewnątrz przysmaki nie łatwo psu wydobyć. Kongi polecane są przez lekarzy weterynarii oraz behawiorystów - dostarczenie psu zabawki wypełnionej smakołykami jest dobrym sposobem na odciągnięcie uwagi zwierzęcia od niepożądanych, destruktywnych zachowań, a także pozwala przyzwyczaić zwierzę np. do pozostawania samemu w domu.

Każda gumowa zabawka Kong wytworzona jest z naturalnego kauczuku, może być myta w zmywarce, mrożona w zamrażarce, czy podgrzewana w mikrofalówce np. z kawałkiem sera. Szeroka gama tych wspaniałych zabawek pozwala na dopasowanie kształtu i rodzaju do każdego psa lub kota.

Inni klienci kupili również te produkty:

Opinie (0)

Dla stałych klientów

Akcja miesiąca

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl