Matka treningowa L 5szt 90x60cm

Opis

Matka treningowa L 5szt 90x60cm

występują w następujących rozmiarach i ilościach, doskonałe zarówno dla szczeniąt jak i dorosłych psów

  • średnia 40x60 cm - 10 szt. w opakowaniu
  • średnia 40x60 cm - 20 szt. w opakowaniu
  • duża 90x60 cm - 5 szt. w opakowaniu
 

Maty sprawdzą się w domu, a także w klatkach i boksach podczas podczas podróży samochodem lub samolotem, dzięki specjalnej strukturze, są bardzo odporne na rozdarcia i zniszczenie a także wchłaniają duże ilości płynów posiadają zabezpieczenie przed wyciekaniem płynu na zewnątrz (ochrona podłóg!). opatentowany system Ammonia Guard zapewnia długotrwały zapach czystości są łatwe w użyciu - wystarczy wyjąć i położyć na podłodze / wyściełać transporter

 

Rady treningowe:

1. Wyjmij matę z opakowania i rozłóż na podłodze z dala od legowiska i pożywienia psa. Pies musi mieć dostęp do maty prze całą dobę.

2. Umieść pupila na macie aby poczuł zapach trawy. Gdy pies poczuję potrzebę powinien instynktownie poszukać miejsca o trawiastym zapachu.

3. Zawsze nagradzaj zwierzę gdy skorzysta z maty!

4. Zniechęcaj pupila gdy załatwia swoje potrzeby w innym miejscu zanosząc go natychmiast na matę.

5. Gdy szczenię nauczy się korzystać z maty w domu, zacznij ją stopniowo przesuwać w stronę drzwi wyjściowych, a w końcu na zewnątrz, w miejsce do tego przeznaczone.

6. Miejsca, w których zdarzyły się wypadki poza matą neutralizuj specjalnymi sprayami, bo zapach pozostawiony uprzednio zachęci zwierzę do załatwiania się w tym samym miejscu.

Opinie (0)

Dla stałych klientów

Akcja miesiąca

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl